Konfigurátor
MWM SPARTAN

Jdeme na to

Je to velmi jednoduché. Stačí pár kliků a nový off road bude brzy váš.

Inspiration

BARVA

 • 1

  Zelená + 0€

 • 1

  Bílá + 0€

 • 1

  Šedá metalická + 499€

 • 1

  Černá metalická + 499€

ANTIKOROZNÍ ÚPRAVA

 • 1

  Přidat 490€

PŘÍDAVNÉ ZPĚTNÉ SVĚTLO

 • 1

  Přidat 149€

TROPHY BALÍČEK

 • 1

  Přidat 990€

Celková cena (bez DPH)

19775€

Konfigurátor MWM SPARTAN

Shrnutí vaší sestavy

Poptat cenu


  Při objednávce vozu je kupující povinen složit zálohu ve výši 10 % z ceny. Dodací lhůta je 6 měsíců. Tato záloha bude odečtena z konečné ceny po dodání vozu kupujícímu.
  Poptat cenu

  Další příslušenství: 

  • Přední vyztužený nárazník
  • Naviják Warn
  • Žebřík a střešní nosič
  • Zesílené boční prahy se dvěma příčníky

  Svůj MWM SPARTAN můžete vybavit balíčkem Trophykterý obsahuje další příslušenství, s jehož pomocí překonáte jakékoliv obtíže na cestách i necestách. Vše je testováno v nejtvrdších podmínkách a ověřeno certifikáty.

  Pokud máte zájem o bližší informace, přidejte poznámku v konfigurátoru a pošleme vám podrobnosti o ceně, dostupnosti a dodací lhůtě.

  Při objednávce vozu je kupující povinen složit zálohu ve výši 10 % z ceny. Dodací lhůta je 6 měsíců. Záloha bude odečtena z konečné ceny po dodání vozu kupujícímu.
  Ceny, dostupnost a specifikace vozidla se mohou změnit bez předchozího upozornění. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a mají pouze informativní charakter. Autoři serveru si vyhrazují právo na chyby a opomenutí. Vzhled barev a vyvážení bílé závisí na individuálním nastavení monitoru. Technické parametry odpovídají standardní definici vozidla bez ohledu na zvolenou volitelnou výbavu. Aktuální stav konzultujte se svým prodejcem. Uvedené ceny jsou bez DPH a bez dopravy ke kupujícímu.
  Obsah webových stránek spartan.mwmotors.cz je chráněn autorským zákonem. Stahování materiálů a dalšího obsahu je možné pouze tehdy, pokud je to výslovně uvedeno. Kopírování a distribuce obsahu v jakékoli formě není povoleno bez písemného souhlasu autorů.
  MW Motors s.r.o. zaručuje ochranu osobních údajů všem uživatelům webových stránek. MW Motors s.r.o. a neshromažďuje žádné osobní údaje, které uživatelé neposkytnou dobrovolně.
  Dostupnost maximálního výkonu elektromotoru může být omezena. V jednotlivých jízdních situacích závisí na různých faktorech, jako je venkovní teplota, technický stav nebo stáří vysokonapěťové baterie, jejich nabití, dále teplota, stav a povrch vozovky nebo terénu.

  Testovací jízda

  Vyzkoušejte MWM SPARTAN
  na vlastní kůži.

  Kontaktujte nás

  Velká Británie

  E: rosh.mendis@mwmotors.cz
  T: +44 (0) 1784 465 681
  M: +44 (0) 7395 245 210

  MW Motors International LTD.
  Oriel House, Brooklands Close
  Sunbury on Thames
  TW16 7DX
  United Kingdom

  Čeština